Prefabricate Pentru Constructia Si Intretinera Instalatilor Feroviare

NR.DENUMIRE PREFABRICATBHL
1Canal pentru cable cu capac0,3200,251,05
2Canal cable tip I0,3400,271,08
3Capac canal tip I0,2700,051,00
4Canal cable tip II0,6400,341,08
5Capac canal tip II0,5700,070,50
6Camera tragere tip I1,1001,2651,10
7Camera tragere tip II 1,8621,2651,10
8Cabina PSS 2,402,502,40
9Cabina acari si pazitori bariere2,802,723,20